Nabídka operativního leasingu

Filtry

0 nalezeno produkt

No products were found matching your selection.

Katalog připravených kalkulací operativních leasingů a dlouhodobích pronájmu na jednom místě. Vyber, klikni a jezdi bez starostí. O nic se nestarej. Na této stránce naleznete přes +1000 hotových kalkulací pronájmů nových automobilů, které ušetří váš čas při rozhodování. Standardně budete čekat na konkrétní kalkulaci i 24 hodin. Zde znáte cenu okamžitě a napočkání.

sOperák.cz je webová stránka, kde uživatel nalezne operativní leasing a pronájem vozu snadno, rychle a bez starostí. Nabídka skladových vozů s kalkulacemi. Vyber klikni a jezdi. 

Operativní leasing je velmi oblíbená alternativa k pořízení nového nebo ojetého vozidla. Klient vozidlo nepořizuje ale pouze si ho na předem dohodnutou dobu a kilometry pronajímá. S vlastnictvím automobilu je spojeno mnoho dodatečných nákladů a starostí jako: registrace vozidla, servis, údržba, pojištění, pneumatiky, pneuservis, silniční daň, rozhlasový poplatek a následný prodej a pořízení nového auta. Všechny tyto starosti vyřeší za klienta operativní leasing. Leasingová společnost v rámci uzavřené smlouvy uhradí a zajistí všechny výše zmíněné starosti a povinnosti. Klient pouze jezdí.

K pořízení vozidla na operativní leasing od sOperak.cz je třeba velmi málo. S celým procesem schvalování a dodání vozidla vás provedeme a se vším pomůžeme.

  1. Vybrat auto z Nabídky operativního leasingu
  2. Vyplnit poptávkový formulář a počkat až Vás obchodník kontaktuje
  3. Vyplníte formulář Základních údajů žadatele o operativní leasing
  4. Následně je smlouva schválena a vůz dodán cca do 14 dnů od podpisu nájemní smlouvy

 Operativní leasing nebo dlouhodobý pronájem je určen fyzickým i právnickým osobám. Plátici DPH si mohou uplatnit nárok na odpočet DPH. Nespornou výhodou pronájmu je nižší pořizovací cena a nižší provozní nákldy ve srovnání s pořízením vozidla do soukromého vlastnictví.

Přejít nahoru
Scroll to Top